Hvězdná přespávačka

V Jump and kids aréně

NOC PLNÁ POHYBU S VELKÝM PŘEKVAPENÍM

Hvězdná přespávačka v Jump and kids aréně Tábor

Mega hvězdná přespávačka! 4 parkourové hvězdy v jednu noc na jednom místěSebo (Sebastián Hlava), Vova (Vladimir Koldaev), Mário (Marek Hartmann) a Dom (Dominik Pelíšek) za cenu 790 Kč.

Chtělo by to nějaký úlet? Nějakou akcičku, kterou hned ukážete ve stories na Instagramu? Můžete ji mít. Vezměte kámoše, sbalte si spacáky a karimatky a vyrazte k nám do Jump Arény v Táboře – Sezimovo Ústí na Přespávačku. Tahle netradiční akce se koná v noci, takže namísto osmi hodin klidného spánku si užijete spoustu pohybu, her, zábavy a soutěží. S našimi trenéry budete skákat na trampolínách, učit se parkour, předhánět se s kamarády, kdo výš a kdo dál a vše si samozřejmě budete natáčet na video. Staňte se hvězdou jumpu za jedinou noc.

NOVÉ ROZŠÍŘENÍ PARKOUROVÝCH ATRAKCÍ.

Kdy:
20.6.2020

Čas:
Od 19:30 večer do 8:00 ráno

Kde:
JUMP&KIDS ARÉNA, nám. Tomáše Bati 423/4, Sezimovo Ústí II (naproti hotelu MAS)

Cena:
790 Kč (v ceně je zahrnuta večeře, noční občerstvení, snídaně a dostatek nápojů)

Co si vzít s sebou:
Spacák a karimatku, sportovní oblečení, spoustu energie a dobrou náladu.

Co chystáme za překvapení:
Chceš mít neuvěřitelné stories na Instáči? 🎥 Můžeš ho mít! 👉 Čekají na vás trenéři Sebo, Vova a Mário a Dom. TOP akce, kterou musíš zažít. Přijďte si užít zábavu.

Sebastián Hlava alias „Sebo“
Trenér Sebo má dlouholeté zkušenosti s parkourem (7 let) a také s trénováním (5 let). Za tu dobu se setkával a trénoval se světově uznávanými parkouristy, od kterých čerpal zkušenosti, aby je mohl předat právě Vám. Sebo účinkoval mimo jiné i ve známé televizní soutěži Česko Slovensko Má Talent (ČSMT) s týmem Urban Sense, byl čestný host rádia Český Rozhlas, vystupoval na mnoha akcích jako jsou třeba Filmový festival Karlovy Vary, Mistrovství světa v rychlostní kanoistice, festival Kefír a mnoho dalších.

Vladimir Koldaev alias „Vova“
YouTuber a parkourista, který inspiruje k pohybu spousty lidí na celém světě a předává zkušenosti, které nasbíral za mnoho let tvrdého tréninku.

Marek Hartmann „Mário“
První v České republice skočil „rondat full in back“ na trávě, což je jeden z netěžších triků na světě a Mário má obtížných triků na rozdávání.

Video o Sebovi

Video o Vovovi

Video o Máriovi

Video o Domovi

Rezervace

GDPR

Potřebujete více informací?
Kontaktujte nás na telefonním čísle 702 938 373 nebo na emailu info@jumpandkids.cz.

Potřebujete více informací?
Kontaktujte nás na telefonním čísle
702 938 373 nebo na emailu
info@jumpandkids.cz.

 

Adresa

JUMP AND KIDS ARENA
nám. Tomáše Bati 423/4
Sezimovo Ústí – Tábor
(naproti hotelu MAS)

Otevírací doba

Po – Čt: 10:00 – 19:00
Pá: 10:00 – 20:00
So: 9:00 – 20:00
Ne: 9:00 – 19:00