Před 1. návštěvou

Před 1. návštěvou – Jump aréna Tábor – Sezimovo Ústí

Je nutná rezervace?

Ano, doporučujeme si návštěvu rezervovat předem. Rezervaci provedete jednoduše na našich webových stránkách. Vyberete si den a přesnou hodinu a budete tak mít 100% jistotu, že jen co dorazíte do arény, můžete se bez čekání bavit. Rezervace doporučujeme provádět zejména na víkendové, sváteční a prázdninové termíny.

Mám hotovou rezervaci – a co teď?

Dorazte k nám o 15 minut dříve a nahlaste se na recepci. Tam vám vysvětlíme, jak to u nás chodí, co a kde najdete. Před samotným vstupem vás naši trenéři poučí, co dělat, co nedělat, a jak se chovat bezpečně. Na jednotlivých atrakcích začínáme vždy v celou hodinu.

Jaké oblečení si vzít na sebe?

Jednoznačně sportovní oblečení – cokoliv, co máte vyzkoušené z jiných sportů. V létě vám stačí tílko a kraťasy. Podmínkou pro vstup do JUMP arény jsou z bezpečnostních důvodů protiskluzové ponožky, které si budete moci zakoupit u nás na recepci za 50 Kč.

Před 1. návštěvou – Kids aréna Tábor – Sezimovo Ústí

Je nutná rezervace?

Ne, do Kids arény není rezervace nutná. Můžete přijít kdykoliv. Dokonce i během víkendů, svátků a prázdnin se budete bavit bez čekání. Před vstupem do Kids arény vám naši animátoři poradí, jak si užít ty nejlepší zážitky.

Jaké oblečení si vzít na sebe?

Vezměte si cokoliv, v čem vám bude pohodlně, funkční oblečení je výhodou (v letních měsících určitě kraťasy a tričko). Podmínkou jsou klasické ponožky, které si i můžete zakoupit přímo u nás na recepci.

 

Adresa

JUMP AND KIDS ARENA
nám. Tomáše Bati 423/4
Sezimovo Ústí - Tábor
(naproti hotelu MAS)

Otevírací doba

Po - Čt: 13:00 - 19:00
Pá: 13:00 - 20:00
So: 9:00 - 20:00
Ne: 9:00 - 19:00