Novinky
Jump and Kids aréna Tábor – Sezimovo Ústí

Novinky

1. NAROZENINY JUMP AND KIDS ARÉNY

20.6.2020, 12:00 - 18:00 hod.
Slavíme 1. narozeniny a vy musíte být u toho! Tento den bude opravdu nadupaný!

Den dětí

Na Den dětí 1.6. 2020 jsme si pro vás připravili speciální akci 1+1 osoba zdarma. Po celý den budou v naší aréně přítomni trenéři a animátoři, kteří vám budou k dispozici, budou vás učit a bavit. Navíc každý, kdo si v tento den přijde zaskákat do Jump Arény a zaplatí minimálně jednu hodinu, obdrží náš Jump and Kids silikonový náramek zdarma. 

MEGA HVĚZDNÁ PŘESPÁVAČKA

Od 20.6. 19:30 hod do 21.6.2020 8:00 hod
Přenocování v aréně s hvězdami parkouru – Sebou (Sebastian Hlava), Vovou (Vladimir Kodlaev), Máriem (Marek Hartmann) a Domou (Dominik Pelíšek).

Letní příměstské tábory

Připravili jsme pro vás celkem 8 příměstských táborů (4 termíny Jump 8-18 let  + 4 termíny Kids 4 – 12 let). Tábory v Kids aréně budou navíc rozděleny podle témat – každý termín= jiné téma. V rámci každého termínu budeme pořádat dva výlety. 

Nová PARKOUR ZÓNA

Pro milovníky parkouru, flipů, salt a zábavy jsme přidali do naší arény více než 10 parkourových beden a překážek. Každá bedna je určena na jiný typ skoků a prvků. Nově u nás najdete například šikmou stěnu na wall flipy (salta o zeď), širokou bednu na dvojitá salta, užší bednu na pokročilé vaulty, kde si můžete regulovat i výšku překážky a mnoho dalšího. A pozor – stále budujeme!

Stále budujeme!
Novou  PARKOUR ZÓNU jsme vám již představili, ale víte, co přijde dál? Do začátku prázdnin se můžete těšit na 3 nové extra atrakce – mega AIRBAG, AIRTRACK a tu třetí zatím neprozradíme, ale už teď vám můžeme říct, že bude jediná široko daleko.

Parkourové kurzy a Lekce pro ženy

od 11.5. znovu startují parkourové kurzy a lekce pro ženy “Vyskákej si postavu snů”. Informace k právě probíhající parkourovým kurzům naleznete zde. Lekce pro ženy si můžete až do 25.5. užít s 30% slevou.

OSLAVTE NAROZENINY V JUMP ARÉNĚ

Připravili jsme pro vás nové speciální a vylepšené narozeninové balíčky. Vyberte si balíček dle valstních potřeb a ušetřete si tak čas a stres s přípravou oslav. Nechte to všechno na nás a dopřejte dětem nezapomenutelný narozeninový den.

SKÁKÁNÍ PRO NEJMLADŠÍ

Vždy PO-PÁ 10:00 – 12:00, SO-NE 9:00 -10:00
Vstup pro děti ve věku 2-6 let. Rodiče mají vstup zdarma.

11.5. Znovu otevíráme

V momentální situaci a kvůli zdraví všech návštěvníků a našich zaměstnanců je potřeba dodržování těchto pravidel.
U vstupu a v prostorách arény budou k dispozici dezinfekce rukou, které prosím maximálně využívejte.
Budou probíhat pravidelné úklidy a dezinfekce celých prostor, proto se omlouváme za případné krátkodobé omezení v průběhu dne.
Nebude možné využívat šatny a sprchy, ale toalety budou přístupné za daných podmínek.
U organizovaných lekcí (lekce pro ženy + parkourový kurz) nebude nutnost nosit roušky, v ostatních případech prosíme, abyste měli roušky po celou dobu návštěvy arény. Výjjimky může na místě stanovit trenér.

Chci zasílat novinky do emailu

GDPR

Potřebujete více informací?
Kontaktujte nás na telefonním čísle 702 938 373 nebo na emailu info@jumpandkids.cz.

 

Adresa

JUMP AND KIDS ARENA
nám. Tomáše Bati 423/4
Sezimovo Ústí – Tábor
(naproti hotelu MAS)

Otevírací doba

Po – Čt: 10:00 – 19:00
Pá: 10:00 – 20:00
So: 9:00 – 20:00
Ne: 9:00 – 19:00