Pátek 15.11. 2019

od 9:00 hod

Bližší informace zde:

Připravili jsme pro vás, jako takový malý předvánoční dárek, DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ! V tento den bude mít každý, kdo se stihne včas registrovat a zarezervovat si místo, vstup ZDARMA.

Takže neváhejte!

‼ Na tuto akci je nutné být pro JUMP ARÉNU registrován (mít založen vlastní účet na https://jumpandkids.isportsystem.cz/new-account.php) a zarezervovat si místo v našem online rezervačním systému – https://jumpandkids.isportsystem.cz/. Rezervace je mimořádně v tento den možná udělat maximálně na 2 hodiny pro jednu osobu. Pokud bude rezervací vytvořeno více, pořadatel si vyhrazuje právo na zrušení rezervace vytvořené nad tento limit.

Na jednu registraci je možné rezervovat místo pro maximálně 4 osoby.

Pro KIDS ARÉNU musíte být registrovani, ale můžete přijít bez rezervace. Upozorňujeme, že KIDS aréna má také omezenou kapacitu – z toho důvodu se může stát, že když přijdete, tak budete muset počkat, až se kapacita uvolní. Maximální DOBA VSTUPU do Kids arény – 2 hodiny.

Dovolujeme si Vás informovat, že v průběhu této akce budou pořizovány fotografie a videozáznamy, které mohou být použity pro účely propagace společností Artex Group s.r.o., IČ: 03048179, jak v tištěné, tak v elektronické podobě – tiskoviny, webové stránky, sociální sítě, apod. Účastí na akci souhlasíte se zpracováním těchto osobních údajů.

 

Adresa

JUMP AND KIDS ARENA
nám. Tomáše Bati 423/4
Sezimovo Ústí II u Tábora
(naproti hotelu MAS)

Otevírací doba

Po – Čt: 9:00 – 20:00
Pá – So: 9:00 – 21:00
Ne: 9:00 – 20:00