Časté
dotazy

Jump aréna

Časté dotazy

Jump aréna

Komu je jumping určen?
Atrakce jsou určeny pro všechny bez omezení. Záleží jen na vás, na co se fyzicky a kondičně cítíte.

Je jumping vhodný i pro děti?
Ano, vstup do JUMP Arény je povolen dětem od 5 let věku.

Existuje minimální/maximální věk omezující vstup do arény?
Vstup do JUMP Arény je povolen dětem od 5 let věku. Děti ve věku 5–12 let musí mít doprovod rodičů, rodič však nemusí s dětmi skákat na trampolíně. V horní věkové hranici nejsou žádná omezení. Záleží na jen vás, na jaký pohyb se cítíte a jaká máte zdravotní omezení.

Jsou nějaká zdravotní omezení, kdy není dovoleno skákat?
Pokud trpíte zdravotními problémy, zejména pokud jde o astma nebo problémy se srdcem, vždy se předem poraďte se svým lékařem. Skákání v těhotenství nedoporučujeme.
Skákání pod vlivem alkoholu nebo drog je přísně zakázáno.

Musí doprovázející rodiče platit vstupné?
Rodiče dětí ve věku 5–12 let, kteří skáčou s dětmi, vstup platí. Rodiče dětí ve věku 5–12 let, kteří své děti pouze doprovázejí a neskáčou, vstup neplatí a rezervují místo v Aréně pouze pro doprovázené dítě či děti. Rezervace je pouze pro skákající.

Musí každý návštěvník vyplňovat „Čestné prohlášení“?
Ano, každý návštěvník musí vyplnit „Čestné prohlášení návštěvníka“. To zahrnuje souhlas se „Všeobecnými obchodními podmínkami“, potvrzení, že se seznámil s „Provozním řádem“ a „Souhlas s GDPR“.

Potřebují děti k návštěvě arény písemný souhlas svých rodičů?
Děti ve věku 5–12 let mají vstup povolený pouze s doprovodem rodičů nebo jiné odpovědné osoby.

Děti starší 12-ti let bez doprovodu rodičů nebo odpovědné osoby, potřebují „Písemný souhlas rodičů“ viz formulář ZDE, kde rodič vyjádří písemný souhlas s návštěvou svého dítěte. Písemný souhlas stačí nechat podepsat rodiči pouze jednou a my jej pak budeme mít evidovaný v systému pro všechny další návštěvy.

Za děti, které přijdou do arény v rámci skupiny (školní skupiny, skupiny zájmových kroužků apod.), podepisuje „Čestné prohlášení“ vedoucí této skupiny. 

Je možné dorazit bez předchozí rezervace?
Kapacita arény je omezena, proto doporučujeme vždy provést rezervaci přes náš rezervační systém na našich webových stránkách. Formulář nalezete ZDE. Rezervace nelze provádět telefonicky, přes email, ani přes facebook. Vstupenky je možné zakoupit i přímo na pokladně, ale upozorňujeme na možné dlouhé čekací doby – zejména o víkendech, svátcích a prázdninách.
Doporučujeme přijít vždy o 15-20 minut dříve, abyste se stihli seznámit s pravidly centra a v klidu se na skákání připravit. Skákání začíná vždy v celou hodinu.

Jak je možné zrušit rezervaci?
Rezervaci je možné zrušit v našem rezervačním systému přímo ve vašem profilu ZDE.

Jak probíhá příchod do arény?
Dorazte k nám o 15-20 minut dříve a nahlaste se na recepci. Tady vám vysvětlíme, jak to u nás chodí, co, kde najdete. Před samotným vstupem vás naši trenéři poučí, co dělat, co nedělat, a jak se chovat bezpečně. Na jednotlivé atrakce pouštíme vždy v celou hodinu.

Je možné přijít pozdě?
Pokud přijdete do arény se zpožděním, pokusíme se odložit čas vaší návštěvy na pozdější hodinu, ale jen pokud to kapacita arény dovolí. Pokud bude aréna plná, nebude odložení možné. V tomto případě můžete pouze využít zbývající čas vaší rezervace.

Jaké oblečení je do arény vhodné?
Jednoznačně pohodlné oblečení – cokoliv, co máte vyzkoušené z jiných sportů. Nejlepší je samozřejmě funkční oblečení. Na trampolíny je povolen vstup pouze v protiskluzových ponožkách (lze zakoupit na recepci). Pohyb po aréně po skákající i doprovod není možný v botách, pouze v ponožkách či v návlecích na obuv (k dispozici u vstupu do Arény).
Před skákáním odložte všechny nebezpečné předměty jako šperky, sponky, pásky, přezky, klíče, hodinky, prstýnky, náramky apod.  Je zakázáno skákat s mobilními telefony. Doporučujeme skákat bez brýlí.

Je nutné nosit v aréně skokanské ponožky?
Ano, z bezpečnostních důvodů požadujeme nošení protiskluzových ponožek s gumovým vzorem. Ponožky si můžete zakoupit přímo v aréně.

Jaká je maximální hmotnost návštěvníka?
Maximální povolená hmotnost návštěvníka je 130 kg. Vyšší hmotnost není z bezpečnostních důvodů dovolena.

Je pohyb na trampolínách časově omezený?
Ano, vstup na trampolíny je vždy omezen na jednu celou hodinu, příp. na tolik hodin, kolik si zaplatíte.

Kam je možné si uschovat osobní věci?
Každý návštěvník má možnost zapůjčit si na recepci klíč od uzamykatelné šatny a skříňky. Po ukončení aktivit klíče odevzdáte zpět na recepci.

Je možné si přinést vlastní nápoje a občerstvení?
Vlastní nápoje ani občerstvení nejsou povoleny. V aréně je k dispozici bar s nápoji a restaurace s občerstvením. Nabízíme horké i studené nápoje, domácí limonády, balenou vodu, kávu, čaj. Na baru je možné si zakoupit i lehké občerstvení a zákusky.

Je možné si do arény přinést fotoaparát nebo kameru?
Ano, je to možné.

Je možné si do arény přinést zvíře?
Z důvodů hygieny a dobrých životních podmínek zvířat toto není dovoleno.

Je možné uspořádat v aréně večírek či narozeninovou oslavu?
Ano, nabízíme možnost pořádání oslav. Veškeré podrobné informace najdete v sekci Narozeninové oslavy – naleznete ZDE. Upozorňujeme, že vstup pod vlivem alkoholu a drog je u nás zakázán. Zdržte se konzumace alkoholických nápojů a drog již před návštěvou arény.

Nabízíte slevy pro zdravotně handicapované návštěvníky?
Ano, nabízíme slevy pro děti a dospělé se zdravotním postižením, pokud jsou držiteli průkazu ZTP, ZTP/P. Sleva je 5% z běžné ceny vstupenky. 

Je dostupné Wi-Fi připojení?
Ano, vysokorychlostní Wi-Fi je dostupné v rámci celé arény.

Jsou prostory arény klimatizované?
Ano, prostory jsou plně klimatizované, proto je pobyt v aréně vhodný i během horkých letních měsíců.

Dá se u vás platit kartou?
Ano, přijímáme i platební karty.

Upozornění:

  • JUMP&KIDS ARÉNA je akční sportovní zařízení, kde při pohybu na jednotlivých atrakcích může dojít ke zranění.
  • Při příchodu do arény se seznamte s možnými riziky a přijměte je. Dodržujte doporučená pravidla a buďte opatrní.
  • Je vždy na vašem uvážení, na jaké technické prvky se cítíte a jestli výhody jumpingu, salt a dalších gymnastických prvků stojí za riziko zranění.
  • Další informace naleznete v našich bezpečnostních pravidlech a pokynech ZDE.

 

Adresa

JUMP AND KIDS ARENA
nám. Tomáše Bati 423/4
Sezimovo Ústí II u Tábora
(naproti hotelu MAS)

Otevírací doba

Po – Čt: 9:00 – 20:00
Pá – So: 9:00 – 21:00
Ne: 9:00 – 20:00